Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpívání u vánočního stromu a živý betlém 2013

21. 12. 2013

Vánoce patří k nejmilejším svátkům roku. Již tradičně jsme si je zpříjemnili společným zpíváním u vánočního stromu v halžském kostele sv.Jana a Pavla. Letos se do příprav zapojili i rodiče žáků a vytvořili společně nádherný živý betlém.  

  Z naší školy se zúčastnili a velké poděkování si zaslouží : Janička Žemličková s maminkou, Anička Kratejlová, Deniska a Barunka Novotné s tatínkem, Monička Velichová se sestřičkou a maminkou, Viktorka Hotová s dědečkem, Kačka a Fanda Škrabalovi s maminkou, Markétka Dokoupilová s tatínkem, Elenka Šarmírová (z MŠ) s maminkou 

BYLI  JSTE  SKVĚLÍ!  DĚKUJEME ! 

Poděkovat bych chtěla i ostatním účastníkům, bývalým žačkám naší školy Evičce Zajícové a Elišce Škrabalové, panu starostovi Čurkovi, pomocníkům z Tachova a Lesné a hlavně hudebníkům z DAVu.    

VESELÉ  VÁNOCE ! 

Fotky jsou ZDE. Fotil Míra Bureš ( fotografie SAM) a Pavel Kočandrle ml.( fotografie IMG). Díky!

                                                zapsala J.Kočandrlová