Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyrábění na Přimdě

13. 11. 2009

Vyrábění na Přimdě

Pavel Trávníček, David Špaček

Dne 13.listopadu v pátek se škola vydala na výlet s celodenním programem na Přimdu. Tuto akci pro nás připravilo vzdělávací centrum  ZO ČSOP Kladská. Připravili pro nás vyrábění  krásných proutěných košíčků, míčků z ovčí vlny a uvnitř s rolničkou a svíček z včelích pláství.Byl to velice nabitý program.Všem dětem se asi nejvíce líbilo pletení proutěných košíčků.Hlavní pořadatelka byla Barbora Nováková.Poděkování patří všem, kteří pro nás tuto akci připravili.

 Obrazek

VÝROBKY Z PŘÍRODNÍHO MATERIÁLU

KULIČKY

autoři: Adriana Graclíková , Robin Dušek

CO NA TO POTŘEBUJEME:  

Rolničku, ovčí vlnu(barevnou), KBELÍK s vodou a mýdlem.

SVÍČKA 

 VČELÍ PLÁSTY(BAREVNÉ) FÉN,KNOT,VYKRAJOVÁTKO.

KOŠÍKY 

PROUTÍ, KBELÍK S VODOU, DNO Z PŘEKLIŽKY, NŮŽKY NA PROUTÍ.

 Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek