Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž ve hře na zobcovou flétnu

5. 6. 2012

V rámci hudebního kroužku si žáci připravili jako rozloučení se školním rokem soutěž ve hře na flétnu. Byli rozděleni do dvou kategoríí - začátečníci a pokročilí.Soutěž měla část povinnou a volitelnou :

Začátečníci: povinná stupnice C dur, volitelná - 3 libovolné lidové písně

Pokročilí: povinná část - stupnice C dur, D dur, menuet. Volitelná - 3 libovolné skladby

Všichni k přípravě přistoupili s velkou zodpovědností, ale tréma některým zamotala prstíky a nezahráli vše přesně podle svých představ. Přesto se soutěž všem líbila, každý soutěžící odešel s diplomem a malou odměnou.

Výsledky:

Začátečníci( max. 120 bodů):

1.Kateřina Škrabalová 120b.,  2. Adam Zahradník 96b.,  3. Anna Szerencsesová 65b.

Pokročilí (max.150 bodů):

1. Kateřina Božková 149b.,  2. Eliška Škrabalová 137b.,  3. Eva Zajícová 132b., 4. Markéta Dokoupilová 127b

                                                        zapsala J.Kočandrlová