Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní výlet do Nebílov a Prusin

16. 6. 2009

 HODNOCENÍ  VÝLETU  ZAPSALI  ŽÁCI  4.+ 5. ROČNÍKU:

Lukáš Mašek : 

 Na zámku Nebílovy bydlela jenom jedna rodina, která nelovila zvěř proto se zámek jmenuje Nebílovy, protože se tam nelovilo.  Ale můj názor je na to ten,  že nic moc, protože prohlídka byla jenom 15 minut, ale jinak to všecko bylo moc hezký a nejhezčí byly Prusiny .

                 

Martina Zídková a Kristina Dokoupilová:

Vyjeli jsme se školou na výlet. Byli jsme na zámku Nebílovy a také na farmě v Prusinách.

Ten zámek byl velký a také se nám líbila pohádka NENÍ DRAK JAKO DRAK, kterou nám na zámku hráli. Bylo to kráááásné. A potom jsme šli na farmu do Prusin, to taky ušlo a příště chceme jet do Prahy do ZOO na celý den nebo do aqua paláce nebo na nákupy.

Tereza Polachová, Kačka Rosochová : 

Dne 16.6.2009 jsme byli na výletě v Nebílovech a v Prusinách. V Nebílovech jsme byli na prohlídce zámku, také na divadle. V Prusinách jsme si povídali o louce, a nakrmili jsme hospodářská zvířátka jako například: ovce a kozy. Viděli jsme ještě morče, králíky a husu. Vše se nám moc líbilo,  počasí nám také přálo. Nejvíce se nám líbilo divadlo a prohlídka zámku.V Prusinách to nebylo až tak špatné, ale také se nám tam líbilo. Zámek byl prostě lepší… Ve třídě jsme hodnotili výlet a známka vyšla docela hezká. Byla to mezi jedničkou a dvojkou. Příště bychom rádi navštívili Plzeňské ZOO a Dinopark. Také bychom jeli rádi do Prahy na Petřínskou rozhlednu. A nebo do Františkových Lázní do AQUA PARKU.

Tomáš Kaizler a Daniel Novotný :

Na výletě jsme byli na zámku Nebílovy a na farmě Prusiny. Bylo to docela dobrý. Nejvíc se nám líbilo krmení zvířat a program o louce. Na zámku v Nebílovech se nám nelíbila velmi krátká prohlídka zámku. Příště bychom chtěli jet na Safari do Dvora Králové.

Pavel Trávníček a David Hauser:

Vydali jsme se na školní výlet do Nebílov a na ekologickou farmu v Prusinách.

Nejvíce se nám líbil zámek Nebálový a divadelní představení na zámku s názvem „ NENÍ DRAK JAKO DRAK“ . Jenom prohlídka zámku byla moc krátká, ale jinak super.

Návrh na příští školní výlet by byl do Planetária nebo ZOO v Praze.

 Jesika Wöhrlová, Hana Pazderová :

V úterý jsme jeli na výlet do  Nebílov a do Prusin.V Nebílovech jsme navštívili zámek .Byli jsme na prohlídce zámku a pak jsme šli do tanečního sálu , na tři pohádky o dracích. Pak jme šli do Prusin,  kde jsme si povídali  o louce.Nejvíce se nám z celého výletu líbilo krmení zvířátek a pohádky. Mrzelo nás, že prohlídka zámku byla moc krátká .Výlet se nám líbil. Příště bychom  chtěli navštívit  ZOO v Praze  nebo jet do Plzně do Dinoparku ,nebo na nějaký zámek.

           

 Míša Schleicherová a Klárka Sečkářová:

Byli jsme na zámku v Nebílovech.Bylo to dobré, ale byla moc krátká prohlídka. Nejvíc se nám líbilo, jak byly vyzdobené lustry. Ale moc se nám nelíbilo,že to bylo krátký.

Příště bychom chtěli jet do Prahy a na nějaké zámky a hrady.