Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muzikoterapie- Kouzlo zvuku aneb hudba jinak

4. 2. 2016


V úterý 2.února 2016 do naší školy zavítal muzikoterapeut Mgr.Michal Štursa z Hradce Králové s programem Kouzlo zvuku aneb hudba jinak.
Seznámil nás s netradičními hudebními nástroji, viděli a slyšeli jsme zvonkohry Koshi, didgeridoo, tibetské mísy, zvonky a činelky, děšťové hole, hromový buben, kalimbu, brumle, hudební luk a ústní harfu, australský frčák, mořský buben, indiánská chřestidla, šamanský buben, djembe, koncovky a další.

Program byl prožitkový, interaktivní, proto si děti některé nástroje samy vyzkoušely- s  nadšením si zabubnovaly na djembe, šamanské bubny a drumbeny, nechaly se pokropit "kouzelnou" vodou z tibetské mísy.

 

Fotky ve FOTOGALERII.

http://zsmshalze.rajce.idnes.cz/Muzikohrani/

 

Více se o muzikoterapii můžete dozvědět na: www.masaze-michal-hk.webnode.cz

  

zapsala J.Kočandrlová