Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopravní hřiště 2013

18. 10. 2013

   

Fotky jsou ZDE. 

Zde si můžete přečíst postřehy žáků:

 Dnešní ráno nás pan Končický učil, jak správně jezdit na kole. Začali jsme značkami, výbavou cyklisty a kola. Pak jsme si nanečisto ukazovali, jak správně jezdit, kdo má přednost atd.Potom jsme se rozdělili do tří skupin. Ještě před tím, než jsme sedli na kolo, nám pan Končický zkontroloval helmy, skoro všem padaly, musely se utáhnout. Takhle jsme prožili dnešní ráno na kolech.                 

                       Markéta Dokoupilová, 5.r.

 

 Nejprve jsme zkoušeli značky. Dozvěděli jsme se, že nevadí, když značky zapadnou sněhem, protože je poznáme podle tvaru. Potom jsme si to šli vyzkoušet pěšky, všem to šlo dobře. Helma nesmí být povolená, aby nám nepadala z hlavy.

                           Viktorka Hotová, 3.r

 

Říkali jsme si dopravní značky. Prošli jsme si trasu. Potom nás pan Končický posílal do hřiště po třech skupinách. Na konci jsme pomáhali uklízet značky.

                             Anna Szerencsesová, 3.r.

 

Pan Končický nám ukazoval, jak máme jezdit na kole. Patrik říkal všem Dej přednost mně. Baví mě to, je to super a už se na to zase těším.  Značky se nazývají Dej přednost v jízdě, Stop, Zákaz vjezdu všech vozidel, Hlavní silnice a další. Paní učitelka nás fotila. Při jízdě jsme museli zastavit, rozhlídnout se, ukazovat rukou směr jízdy.

                                 Kateřina Vránková, 3.r.