Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divadlo a exkurze

2. 4. 2013
V úterý 2.dubna jsme navštívili divadelní představení v Tachově. Šlo o vystoupení Hudebního divadla z Hradce Králové. Na programu byly tři minimuzikálky podle knihy J.Čapka Povídání o pejskovi a kočičce.
Pohádky se všem moc líbily. Na webové stránky divadla se můžete podívat ZDE
Po divadle nás čekala exkurze do čistírny odpadních vod.
                                         zapsala J. Kočandrlová

 

 

U příležitosti Světového dne vody jsme si s dětmi ve ŠD připomněli, jak důležité je vodu chránit a jaký význam má pro celou naši planetu. V rámci hodin Člověk a jeho svět se žáci seznámili s tím, jakou cestou musí voda projít, než se dostane do našich domácností a co se s vodou stane, když odteče kanalizací. Nechyběly ani pokusy s vodou, ledem a párou. A protože je dobré vidět vše na vlastní oči, vydali jsme se v úterý 2. dubna na zajímavou exkurzi do Čistírny odpadních vod v Tachově. Celým areálem nás provázel pan Houška, kterému tímto ještě jednou děkujeme.

                 zapsala Pavla Dokoupilová