Jdi na obsah Jdi na menu
 


VTIPY Z 5.TŘÍDY:

Elišky:

Ptá se brunetka blondýny, jestli je na měsíci život. Blondýna odpoví:,,Ano, každý den se tam přece svítí."

                                                                                       

Lukáš Zajíc:

Ptá se paní učitelka Pepíčka, co udělá ,když uvidí na záchodě pavouka. Pepíček odpoví : „Nevím.“ „A co uděláš, když potkáš na chodbě pana ředitele ?“ „Nevím.“ „A co uděláš ,když potkáš v bazéně žraloka?“ „Nevím.“Přijde Pepíček domů a ptá se maminky:Co udělám, když uvidím na záchodě pavouka?“ „Zamáčkneš ho papírovým kapesníčkem.“ „A co udělám, když potkám na chodbě pana ředitele ?“ „Sejmeš klobouk a pokloníš se.“ „A co udělám když, potkám v bazéně žraloka?“ „Zapíchneš ho.“

 Přijde Pepíček do školy a paní učitelka se ho ptá, co udělá. když uvidí na záchodě pavouka. "Zapíchnu ho."
"A co uděláš, když potkáš na chodbě pana ředitele?"
"Zamáčknu ho papírovým kapesníčkem."
"A co uděláš, když potkáš v bazéně žraloka?"
"Ukloním se a sejmu klobouk."

Elišky a Lenka: 

Přiváže prodavač papouškovi na jednu nohu červenou a na jednu nohu zelenou mašli a říká mu:,,Až někdo zatáhne za zelenou stuhu řekneš:,Dobrý den´ a když zatáhne za červenou řekneš:,Nashledanou´. Přijde jedna paní a zatáhne za zelenou mašli a papoušek řekne:,,Dobrý den" .Když odchází, zatáhne za červenou, papoušek poslušně odpoví:,,Nashledanou".Paní se zamyslí a pak řekne:,,Co by se asi stalo, když zatáhnu za obě stuhy?" papoušek pohotově  odpoví:,,Spadnu, ty krávo!"

Lenka a Elišky:

Vsadí se Čech , Němec a Američan ,kdo přeplave moře. Plave Američan a potká žraloka.Američan si může naposled zazpívat svoji státní hymnu,pak ho žralok sežere.Plave Němec a opakuje se to samé.Nakonec plave Čech,potká žraloka a zpívá svoji hymnu:Kde domov můj.Žralok na to : „Můžeš  plavat dál, bezdomovce nežeru.“