Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠD - nocování

19. 3. 2010

Nocování s broučky

V pátek 19. března se sešla celá ŠD při tradičním nocování. Letos jsme se proměnili v broučky a vítali jaro. Nejprve se děti rozdělily do brouččích rodin a hledaly po škole stanoviště s jednotlivými úkoly. Vyráběly křížaly, podle chuti poznávaly různé druhy džusů, zachraňovaly pavoučky, stavěly zahrádky s květinami, luštily i skládaly puzzle. Čekala nás i oblíbená vybíjená. A samozřejmě nesměl chybět bobřík odvahy, při kterém se broučci vydali hledat ,,Paní Zimu a Jaro“. Cestu všichni úspěšně zvládli. Před spaním jsme se společně zasmáli při prohlížení fotografií z dnešního nocování. Ostatně, některé z nich, si můžete prohlédnout i vy.

                                   zapsala Pavla Dokoupilová

 

Náhledy fotografií ze složky ŠD - nocování