Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nocování 2013 Zima je prima

11. 1. 2013

 

Nocování ve školní družině dne 11.1.2013

 

Letos jsme hráli zimní hry a byly prima. Koukali jsme se na Dobu ledovou a měli jsme bobříka odvahy. Stopovali jsme Yettiho a plnili zimní úkoly. Ráno jsme si pochutnali na rohlíku s marmeládou, rozdali si odměny a medaile. Těším se na příště.

 Matěj Jonáš, 2. ročník

 

Táta s mámou mě doprovodili do školy. Já jsem se převlékl a šel do jídelny. Potom jsme se všichni přesunuli do tělocvičny a tam hráli různé hry. Nejvíc se mi líbila sněhová bitva. Pak byl bobřík odvahy. Když skonči, vlezli jsme si do spacáků a dívali jsme se na Dobu ledovou. Celý večer se mi líbil.

Fanda Škrabal, 3. ročník

 

Líbil se mi bobřík odvahy, koulovačka. Odvedla mne máma. Bylo to moc hezké. Já jsem si užila. Jste moc hodná, že jste mi dala lístek.

Adélka Zevelová, 1. třída

 

Odvedl mne táta. Pak jsem se převlíkla a šla jsem do jídelny. Hráli jsme zimní hry. Mně se líbila Sněhová koulovaná. Naše družstvo se jmenovalo Sněhuláci. Pak jsme měli bobříka odvahy, hledali jsme paní Zimu. Večer se mi líbil.

Terka Planetová, 2. ročník

 

 

Líbil se mi bobřík odvahy a stopovaná. Hráli jsme hry. Líbilo se mi všechno.

Deniska Novotná, 1. třída

 

V tělocvičně jsme hráli spoustu zimních her. Hodně se mi líbila hra Po stopách Yettiho. Nasmáli jsme se, když jsme oblékali do našich věcí kamaráda.  Napínavá byla Sněhová bitva. Večer jsme hledali paní Zimu. Nakonec jsme usnuli při pohádce Doba ledová.

Anička Kratejlová, 1. třída

 

Byl pátek a já jsem si připravoval věci na nocování do školní družiny. Když bylo půl šesté, sešli jsme se v šatně. Čekali jsme na děti. Když jsme byli všichni, přemístili jsme se do tělocvičny, kde všechno začalo. Vymysleli jsme si název družstva. Naše se jmenovalo Sněhuláci. Získali jsme jenom 18 bodů. Ale to nevadí. Taky jsme vyhráli. Byli jsme na 4. místě. Nejvíc se mi líbila Sněhová bitva a hra Po stopách Yettiho. Celý večer se mi líbil.

Patrik Malata, 3. ročník

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

Náhledy fotografií ze složky ŠD Nocování 2013