Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nás čeká ve školním roce 2011-12

3. 10. 2011


Co nás čeká ve ŠD v roce 2011/2012? 

Celým rokem nás bude provázet hra Sportujeme na hřišti aneb ve zdravém těle zdravý duch. Každý měsíc otevřeme jedno hřišťátko, např. Šlapandu, Skákandu, Tančírnu, Posilovnu, budeme i relaxovat a hrát retro hry, dovádět s míči i míčky a v červnu si užijeme Týden v pohybu.

Na podzim nahlédneme do pohádkového světa. Nejen s Popelkou, princem Bajajou či broukem Pytlíkem budeme malovat, vyrábět, sportovat i zpívat, ale přiučíme se něčemu novému o přírodě kolem nás.

I když jen prstem po mapě, jaro bude patřit cestování. Dojedeme třeba do Španělska, Itálie, Egypta, Indie i Číny a dozvíme se něco o tamějších zvycích a památkách. Zahrajeme si i hry dětí z různých koutů světa.

Těšte se na fotografie z našeho sportování a hraní.

Hezký školní rok Vám všem přeje   

                                                             Pavla Dokoupilová.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Školní družina