Jdi na obsah Jdi na menu
 


MŠ lyžařský kurs

11. 3. 2015

Lyžařský kurz pro naše děti jsem zajišťovala se slečnou Barborou Kohoutovou ze
Skiareálu v Mariánských Lázních. Kurz byl pětidenní od 2.- 6.3.2015. Kurzu se zúčastnilo 11 dětí ze 2.třídy MŠ. Rodiče si ho platili. Instruktorek bylo 5. Dvě Barušky, Šárka, Anička a Petina. Byly velmi příjemné a šikovné.
Naše děti nejprve sotva uměly chodit v lyžácích. Ale den ode dne se lepšily !!! Poslední den v nich už běhaly a já jim ani nestačila. :-) .
Každý den začínal rozcvičkou a pohybovou hrou : Na rybičky a rybáře... Pak pokračoval lyžováním. Děti byly velmi vnímavé, dělaly velké pokroky !!! Po hodině výuky měly svačinku. Pití dostávaly od organizátorů a svačinku jsem vozila ze školky. Musela být velmi vydatná a hodně kousků na přidání. Jak dětem vytrávilo! Vůbec neřešily, že je chleba, rohlík s pomazánkou, jako, že ji nechtějí, že jim zrovna tato nechutná. Prostě všechno s chutí snědly... V pátek se přijeli podívat na nás někteří rodiče a byly pořádány závody.  Prožili jsme krásný týden plný pohybu a slunečného počasí... Příští zimu budu opět tento kurz pro naše děti organizovat.
                                          Jana Hauserová

FOTO PONDĚLÍÚTERÝ, STŘEDA, ČTVRTEK, PÁTEČNÍ ZÁVODY.

Skiareál Mariánské Lázně.