Rozpočet 2018

Střednědobý výhled rozpočtu 2019-2020

informace k zahájení školního roku 2017/2018

ORAGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 207-2018

Víte, jak ochránit své dítě?

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ ŽÁKŮ K ZÁKLDNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Informace o povinném předškolním vzdělávání

Přijímací řízení do MŠ

Info o zápisu do 1. ročníku ZŠ.

Děkovný certifikát Život dětem, o.p.s

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE
Stravné a školné lze hradit pouze inkasem nebo po domluvě v hotovosti u vedoucí ŠJ a to každý měsíc do 20.dne.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

DŮLEŽITÉ !! OD 1.6.2015 ZMĚNA TELEFONNÍCH ČÍSEL!
ZŠ  727 889 707
MŠ  727 889 709

ŠJ  727 893 528
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Přístup na portál www.proskoly.cz

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ZÁPIS do MATEŘSKÉ ŠKOLY se uskutečnil 10.4.2015.

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ ZDE.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Naše škola získala školního asistenta v rámci projektu Janička. Více ZDE. Fotogalerie ZDE.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ZÁPIS do 1.ročníku ZŠ se konal v pátek 6.2.2015. VÝSLEDKY ZDE.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TŘÍDNÍ SCHŮZKY se konaly ve středu 19.11.2014. ZÁPIS ze schůze najdete ZDE.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dne 13. října proběhl v Plzni seminář představující projekty Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v Plzeňském a Karlovarském kraji s názvem Road Tour 2014.

Informační akci pořádal řídicí orgán Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Plzeňský a Karlovarský kraj. Naše škola byla organizátory přizvána, aby prezentovala svůj projekt EU školám, na kterém v rámci operačního programu pracovaly učitelky základní školy v letech 2012 – 2014. Prezentaci, se kterou jsme se na semináři představili, si můžete prohlédnout ZDE. (na stránkách ji hledejte dole, má č.4)

H.Fukalová

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Příspěvek zřizovatele na nákup sešitů, pracovních sešitů a výtvarných potřeb na školní rok 2013/2014 činí cca 582 Kč na žáka.

---------------------

Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2013/2014

_______________________________________________

Změna plateb poplatků za stravné a školné

Od 1.2.2013 dojde ke změně platby stravného a školného, která bude každý měsíc stržena z vašich bankovních účtů. Datum stržení platby bude vždy ke 20. dni v měsíci a částka bude odpovídat docházce dítěte.

Proto Vás žádám o povolení k inkasu u vašich bank.účtů (nejpozději do 15.2.2013) a o zadání finančního limitu uvedeného na přihlášce ke stravování.

Adresa: Školní jídelna, Zš a Mš Halže, Lipová 220, 347 01 Tachov (tel: 374 783 368)

Bankovní účet: č. 78-4234870277 / 0100

Při neexistenci bankovního účtu se prosím dostavte k vedoucí ŠJ.               Gangurová Martina - Vedoucí ŠJ

___________________________________________________

Informace o projektu OVOCE DO ŠKOL

ZMĚNA  PŘI PLACENÍ ŠKOLNÍCH POMŮCEK

Od školního roku 2008/2009 jsou pomůcky

pracovní sešity,sešity,kopírovací papíry,barevné papíry,lepidla,čtvrtky,...) pro všechny žáky školy hrazeny z finančních prostředků školy,které jí poskytuje zřizovatel(OÚ Halže).To znamená,že od června 2008 se od rodičů již nevybírá poplatek na tyto pomůcky,jak tomu bylo dosud.Rodiče tak ušetří asi 500 Kč ročně!